Öveçler Halı Yıkama
Öveçler halı yıkama garantinin tek adresi her türlü halı yıkama yatak yıkama koltuk yıkama sandalye yıkama işlemleriniz garantili ve Ankara da ilk olarak memnun kalmassanız ücret iade garantisi ile siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.
Öveçler halı yıkama bir Çilek halı yıkama grup kuruluşudur.Halı yıkama sektörü gelişen her zaman yeniliklere açık bir sektördür. Kalite zamnla ve yapmış olduğumuz işçilikle belli olur. Öveçler halı yıkama tüm öveçler semtine ve Çankaya halkına hizmet vermektedir.Sizde kaliteyi uzaklarda aramanıza gerek yok Öveçler halı yıkama tam otomatik bantlı halı yıkama makinelerinde halılarınıza zarar vermeden tek tekyıkama işlemi uygular. Kesinlikle havuz sistemi yoktur.Bir müşterimizin halısı diğer müşterimizin halısı ile karışmaz.Öveçler halı yıkama sizler için…

Detaylı Halı Yıkama

Detaylı halı yıkama denince ilk olarak sizlere yıkandıktan sonra sunulan halının tam manasıyla lekelerinden, kirlerinden ve diplerinde oluşan tüm bakteriyel canlılardan temizlenmiş bir halı sağlanması gelmektedir. Detaylı temizlik yapılarak sizlere sunulan halılarınız sağlık ve hijyen konusunda içinizin rahat etmesini ve gönül rahatlığıyla çocuklarınızın halılarınızın üzerinde oynamasına müsaade etmenizi sağlayarak evinizde rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

Detaylı halı yıkama için gereken tüm alet ve makine desteğinin halı yıkama firmamızda bulunması en kaliteli ürünler ile halılarınızın temizlenmesi sağlanmaktadır. Geçmişten bu güne hizmet veren firmaların deneyimlerinden yararlanarak aynı zamanda bu deneyimi çağa uygun modern makinalarla ve ürünlerle gerçekleştiren firmaları tercih ederek detaylı halı yıkama sağlayarak halılarınızın hijyenikliğinden tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Halı yıkama firmalarında bulunan makinalar her ne kadar modern ve ürünlerin en kalitelileri ile yıkanmış olsalar da halı yıkama firmasının bünyesinde çalışarak hizmet veren personelin deneyimli ve bilgili kişilerden oluşmaması tüm bu makinaların ve halı şampuanlarının mükemmelliğini gölgede bırakarak sizleri solmuş ve yıpranmış ya da doğru şekilde temizlenmemiş halılar sunulmasına neden olabilir. Bu sebeple firmamızda detaylı çalışarak hizmet veren ve halılar konusunda a’dan z’ye bilgi ve donanıma sahip personel kadrosu ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşayarak yolumuza devam ediyor.