Ankara Halı Yıkama

Fabrikada yıkama garantisi ile sizlere ondört senedir halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda hizmet vermekteyiz. Sizde garantili bir halı yıkama işlemi yaptırmak istediğinizde bir telefonla bize ulaşabilir ve bilgilerinizi verebilirsiniz. Halılar evinizde bulunan ve en çok kullanılan eşyalar olması sebebi ile en çok kirlenen de eşyalar olmaktadır bu sebepten en az altı ayda bir yıkamasını çilek halı yıkama olarak tafsiye etmekteyiz. halı yıkama işlemlerimiz fabrikamızda yapılmakta olup en son model makine ve en kaliteli antibakteriyel ilaçlarla yıkama işlemi yapmaktayız. Ankara halı yıkama size güvenilir bir halı yıkamanın yanında hızlı teslimat ve hijyenik çözümler sunmaktadır. Amaç her zaman kaliteli ürünler yıkayarak müşterilerimizin bu anlamda tafsiye konusunda iş anlamında artmasını sağlamktır.

Halı Yıkama Kaliteli Çözümler

Halı yıkama ve koltuk yıkama işlemleri çok kolay gibi görünen ve bu anlamda çok fazla bu işi yapan firmalar olduğundan her müşteri ilk defa çalışacağı bir firmaya tam anlamıyla güvenmez işte biz bu sebepten halı yıkamada bir ilk olan bir kampanya başlatmış bulunmaktayız. Halı yıkama yaptırdığınızda memnun kalmazsanız firmamız sizden kesinlikle hiç bir ücret talep etmemektedir. sizde kalitenin ve güvenilir bir firma arıyosanız hiç düşünmeden bizle irtibata geçebilirsiniz.

Kumaşın Üzerinde bulunan çikolata lekesini Çıkartma yöntemi

Çikolata lekesini veya buna benzer lekeyi çıkartmanın en iyi yolu gliserinle o bölgeyi ovalamak ve yağ emici iki adet kağıt arasında bir süre bekletilerek yağın iyice emilmesini sağlamakla olur. Buda fayda etmez ise lekenin kumaşa zarar vermediğini düşünüyorsanız ve alkolun kumaşı bozmayacağından eminseniz lekeli olan kısmı suyla karıştırdığınız doksan derecelik alkolle silebilirsiniz.