Ankara koltuk yıkama sizlerin evlerinizin vazgeçilmezi olan hem aksesuarı hem yorgunluk ihtiyacını karşılayan kısaca hayatınızın koltuk yıkama  büyük bir bölümünü geçirdiğiniz koltuklarınızı garantili güvenilir bir şekilde uzman ekip ve kaliteli ekipmanlarımız ile yerinden oynatmadan olduğu yerde yıkama işlemi yapılmaktadır.

Koltuk yıkama işlemleri genelde iki tip olara yapılmaktadır.

1-Manuel sistem koltuk yıkama: Bu sistem Ankara genelinde çoğunlukla uygulanan bir yöntemdir. Önce deterjanlı su koltuğa sünger yardımı ile uygulanır lekelere el fırçası veya makine fırçası ile müdahale edilir. Uygun leke çözücüler kullanıldıktan sonra üç motorlu sanayi tipi vakum makinesi ile çekme işlemi yapılır.

Ankara koltuk yıkama

 

 

 

 

2- Buharlı koltuk yıkama : Bu sistem pek yaygın olmamakla birlikte ihtiyaç olduğunda kullanılmak üzere alternatif olarak yerini almıştır. Daha çok acil kuruması gereken yerlerde alerjik reaksiyonu olan müşterilerimize tafsiye ettiğimiz yıkama şeklidir. Bu sistem de deterjan kullanılmadan 180 derece buharla yıkama yapılmaktadır

Ankara koltuk yıkama hizmetleri siz nasıl bi temizlik isterseniz  o şekilde sizlere hizmet vermektedir

Ankara koltuk yıkama hizmetlerinin yanında yerinde halı yıkama ve Ankara halı yıkama hizmetleri sizler için verilmektedir Ankara nın en güvenilir firması olan Çilek halı koltuk yıkama her zaman kaliteyi uygun fiyata sizlere sunmaktadır

ANKARA KOLTUK YIKAMA NIN PÜF NOKTALARI

Ankara koltuk yıkama işlemleri yaptırmadan önce koltuk yıkatacağınız firmayı iyi analiz edip ve seçmek olacaktır. Ne tür deterjan kullanıyor hangi makineler ile yıkama yapıyor ve size telefonda güven veriyor mu. Güven derken gerçekten işini bilen insan konuşması kendinden emin sizin sorduğunuz soruları geçiştirmeden hemen cevap veriyor ve sizi sorduğunuz soru için tatmin ediyorsa o iş veren olumlu seçim yapmak için sizin tercihiniz olabilir

koltuk yıkama

Ankara genelinde koltuk yıkama işlemleri esnasında bazı lekeler çıkmaya bilir bu yüzden tekrar çağırdığınızda koşulsuz şartsız sizi üzmeden gelip hatalalarını telafi edeceğini beyan eden firmayı seçmeniz sizler için olumlu olacaktır

Ankara koltuk yıkama firması olarak bizler sizlerin memnuniyeti üzerine çalışmalarımızı en modern makineler ve işinde uzman personellerimiz ile yapmaktayız.

Evlerimizin değişilmez dekorasyon eşyalarından olan koltuklarımızın temizliği oldukça önemlidir ve dikkat edilmesi gerekmektedir. Koltuk sahipleri beğenerek ve isteyerek almış oldukları koltuklarını en başta koruyucu kılıflarla kullanmak istememektedirler. Çünkü bu kılıfların koltuk takımlarının görünümünü olumsuz etkilediği düşünülmektedir. Bu sebepten dolayı çoğu koltuk kullanıcı bu kılıfları kullanmamaktadır. Ancak bu kılıfların kullanılması tercih edilmelidir. Bu kılıflar kullanılan koltukların çok çabuk kirlenmesini önler.

Koltuk Yıkama

Eğer kılıflar kullanılmazsa koltukları çok çabuk kirlenebilmektedir. Kullanılan bu kılıflar yıkanabilme özelliğine sahiptir. Kılıflar koltukların kirlenmesini önlediği, kolay bir şekilde de yıkanabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte koltuk temizliği için birçok makine üretilmektedir.

Bu makineler sayesinde koltukların ulaşılamaz yerlerine ve içlerine kadar tozlar temizlenebilmektedir. Bu da koltuk kullanıcılarına oldukça kolaylıklar sağlayabilmektedir. Ayrıca sürekli toz alma işlemlerini gerçekleştirdiğiniz takdirde kir ve mikropların koltuklarınızın içerisine sinmesini önlemiş oluruz. Ayrıca günümüz teknolojisine uygun bir şekilde üretilmiş olan koltukların üzerlerinde temizliğinin nasıl yapıldığına dahil etiketler yer almaktadır.

Bu etiketler koltuğun nasıl yıkanacağı hakkında bilgi verir ve koltuk temizliğini gerçekleştirirken hangi yöntemleri izleyeceğimizi bildirmektedir. Ayrıca bu etikette yazılmış olan ikazlara uyarak ve bunları dikkate alarak koltuk kumaşının özelliklerine göre temizlik ve bakım yapılması bu koltuğun kullanım süresini oldukça artırmaktadır. Bunun yanı sıra yeni alınmış olunan koltuk takımlarında lekelenmelere görülebilir. Bu lekelenmeleri temizlerken diğer temiz tarafları etkilemeden temizlemeye özen göstermeliyiz.