Ankara yorgan yıkama sizlerin evlerinizde kullanmış olduğunuz her türlü yorganlarınızı Elyaf yorgan,Yün yorgan,Pamuk yorgan yıkama hizmetlerimiz devam etmektedir.

Ankara yorgan yıkama Ankara ili ve ilçelerine yorgan yıkama hizmetini ücretsiz servisleri ile on iki ay boyunca yaz kış kesintisiz hizmet vermektedir.

Yorgan yıkama işlemleri kısaca şu şekilde olmaktadır. Sizlerin telefonu ile servis araçlarımız sizlerin adreslerine gelerek makbuz karşılığı sizlerin yorganlarını sizlerden teslim alır. Makbuza kaç adet hangi cins yorgan alındığını ücretini ve alma tarihini yazarak sizlerden teslim alır.

ankara yorgan yıkama

Ankara yorgan yıkama fabrikasına gelen yorganlar burda sanayi tipi büyük yorgan yıkama makinelerine atılarak tek tek yıkama işlemine alınır. Hiç bir müşterimizin yorganı kendi arasında bile birbirine karıştırılmadan yıkama işlemi yapılır.

Yıkama işleminde kullanmış olduğumuz deterjanlar bitkisel olup kesinlikle siz ve sevdiklerinize bir zarar vermez. Yıkama işleminden sonra yorganlar sıkma makinelerin de sularından arındırılarak yıkama işlemini bitirir.

Yıkama işlemi biten yorganlar hem havalanması hemde kuruması için kapalı alanlarımızda kuruma işlemine alınır. Kuruma işlemi sonrası müşterilerimiz aranılarak teslimat yapılır.

Teslimatlarımız ambalajlı bir şekilde sizlere yapılmaktadır.