BALGAT HALI YIKAMA

Balgat halı yıkama halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir halı yıkama firmasıdır. Çoğu yıkama fabrikalarında halılarınız üzerinde olmayan lekelerle ve yıpranmış halde size teslim edilir. Hatta bazen halılarının kaybolduğunu söyleyen müşterilere dahi rastlıyoruz. Bu gibi sorunlar bizim firmamızda asla karşılaşmayacağınız sorunlardır. Ekibimize gerek alım ve teslimatlar da gerek temizlik ve halınızın zarar görmemesi konusunda sonsuz güvenebilirsiniz. Bizler, siz Ankaralı vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmamak için işimizde en iyisi olmaya devam ediyoruz.

Balgat halı yıkama ile halılarınız tertemiz olur ve yıpranmadan, renkleri zarar görmeden ve halınızın dokusunda yapışma ya da sertleşme olmadan temizlenerek servis çalışanlarımız tarafından teslim edilir. Halılarınızın temiz olması hem görüntü hem de hijyen açısından önemlidir ve hanımların en özen gösterdiği temizlik alanlarından biridir.

 Halı yıkama hizmeti önceden köylere ve kasabalara kadar uzanmıyordu ve özellikle köylerde yaşayan yaşlılar konu komşuya muhtaç oluyorlardı. Artık bu devir eskide kaldı ve halı yıkama hizmetini çevre köylere ve ücra yerleşim yerlerine kadar götürdük. Servisimiz ile aldırdığımız halılarınızı hiçbir fiyat farkı uygulamadan yıkar kurutur ve adresinize teslim ederiz. Balgat halı yıkama olarak hizmetimizi sınırlandırmadan memnuniyetinizi ilke edindik ve gereğine uygun teşkilatımızı kurduk. Yılların edindirdiği anlayış ile her şey sizin için. Temizliğe önem veren titiz ve temiz hanımlar aradığınız özeni Balgat halı yıkama da bulacaksınız.