Balgat koltuk yıkama profesyonel anlamda koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuk takımlarınızı ilk günkü güzelliğine ve orjinalliğine dönüşünü kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemleri on beş yirmi sene evveliyatı olan bir işlem olup günümüzde modern makineler ve kaliteli deterjanlar ile daha kaliteli daha güzel yapılmaktadır

Balgat  başta olmak üzere ,yüzüncüyıl,çukurambar,çayyolu,yaşamkent bölgelerine koltuk yıkama halı yıkama perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

balgat koltuk yıkama

Yerinde halı yıkama hizmetimiz yerinden kalkmayan duvardan duvara halılarınız için sanayi tipi makineler ile yapılmakta olup adresinizde uzman personellerimiz vasıtasıyla olduğu yerden kaldırmadan sadece üzerindeki eşyalar kaldırılarak yapılmaktadır.

Balgat  koltuk yıkama kalitenin güvenin tek adresi olup sizi ve sevdiklerinizi daha hijyenik bir ortamda yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Sizlerde koltuk takımlarınızı yerinde kalkmayan halıflexlerinzi yıkatmak isterseniz sizlere bir telefon kadar yakınız. İletişim bölümümüzden bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz. Sizlerin istediği gün ve saatte arkadaşlarımız orda hazır bulunup yaklaşık olarak ortalama bir saat civarında sürmektedir

Balgat halı yıkama olarakta sizlerin halılarınızı fabrika ortamında güvenilir bir şekilde yıkama yapılmaktadır.

Ayrıca yerinde halı yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerimizde vardır.