DİKMEN HALI YIKAMA FABRİKALARI

  Dikmen halı yıkama fabrikaları sektörün en hızlı ilerleyen halı yıkama bölgesi olmaktadır. Tabiri caiz ise halı yıkama işinin kalbinin attığı nokta konum olmaktadır.
 Dikmen halı yıkama işleri bakımından sektörün dev oyuncularını bir arada bulundurmaktadır. Sektöre yön veren sektörün ncü kuruluşları burada faaliyet göstermektedir.
Ankara Dikmen bölgesi halı yıkama koltuk yıkama işlemlerinde uzman personelleri ile hizmet veren firmamız isminden de anlaşılacağı üzere Dikmen halı yıkama olmaktadır. Halı yıkama işlemlerini iki bin metre kara alanda otomatik halı yıkama makinesi otomatik halı sıkma makinesi halı sıkma makinesi boru tipi olup halılarda katlama kırılma izi yaratmaz kaliteli yıkama ve sıkma işlemleri yapılmaktadır.
    Halı kurutma odalarımız mevcut olup halılarınız tam anlamı ile güneş ışığına maruz bırakılmaz ki renkleri dokusu bozulmasın ilk günkü yeniliğinden bir şey kaybetmesin bu anlamda halı yıkama sektöründe öncü lider ve belirleyici bir firma olan Dikmen halı yıkama yüde yüz müşteri memnuniyeti ile sizlere kaliteli güvenli ve uygun fiyat avantajları ile hizmet vermektedir. Sizlerde Dikmen halı yıkama yı tercih ederseniz asla pişman olmayacaksınız. Türkiyede bir ilk olana hiç bir firmanın yapamayacağı halılarınızdan memnun kalmadığınızda ücret talep etmeme prensibi ile çalışmaktadır