ETLİK HALI YIKAMA

 Etlik halı yıkama sizlere halı yıkama ,yerinde halı yıkama el dokuma halı yıkama el dokuma kilim yıkama gibi temizlik konularında tek tek kaliteli hizmeti otomatik makinelerde garantili,güvenli ve kaliteli hizmet olarak vermektedir.
Keçiören ilçesi Etlik semtine özellikle hizmet verilmektedir. Kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır. Kimse parasını sokaktan toplamadığı için kolayca sokağa atmaz. Bir hizmet alıyorsak ve ücretini tabiki seçici davranmalıyız.
Halılarımızı nerde nasıl ne şartta hangi deterjanlarla yıkanıyor oto yıkama merkezlerindemi yıkanıyor ne tür makineler kullanılıyor. Bunları bilmemiz kaliteli hizmet almamız ve paramızı sokağa atmamız için gerkli olan ve kesinlikle bilinmesi gereken bir şarttır. Çünkü hepimizin sağlıımızı ve cebimizi düşünmemiz gerekir. Sağlık asla pazarlık malzemesi yapılamaz Etlik halı yıkama sizlere bu garanti ve güveni vermek için sizleri fabrikamızı görmeye halılarınızın nasıl ne şartta yıkandıını görmeye davet ediyoruz. Biz yaptıımız işi en kaliteli ve uygun fiyatlara yapmaya çalışıyoruz
Mesal konuyu şöyle ele alalım A firması halı yıkama işini örn olarak iki liraya yapıyor normal şartlarda bu işin yapılması ve nihayetinde bizlerinde geçimimizi sürdürebilmemiz için para kazanmamız gerekiyor bunun yanına su gideri eleman gideri yakıt,elektrik vs koduğumuzda bu rakam üç lira oluyorsa bu iki liraya yıkan firma ya bişeylerden kaçacak yada oto yıkama merkezleri gibi yerlerde halılarınızı yıkayıp sizlere bu hizmeti verecek yoksa bu fiyata bu hizmeti almanızın imkanı yoktur
Güzel bir söz vardır Ucuz mal alacak kadar zendgin değilim sizlerde bir hizmet alıyorsanız ince eleyip sık dokumanız gerekir                                 Sağlıklı günler dileklerimizle…..