Etlik halı yıkama sizleri halı yıkamanın yoruculuğundan ve sebebiyet vereceği sorunlardan kurtarabilmek amacı ile kurulmuş bir firmadır. Evlerinizde ya da bahçelerinizde yıkama ve kurutma alanlarının olmayışı ve genellikle bu işi evde kadınların yapması nedeni ile sağlıkları açısından sıkıntılara neden olabilir. Ama artık sizin halı yıkamacınız Etlik halı yıkama yanınızda. Güvenle emanet edebileceğiniz ter cins halılarınız firmamız tarafından en güzel şekilde yıkanır. Parasal değeri ve manevi değeri yüksek de olsa bizim yıkadığımız halınızın temizliğinden ve zarar görmeden yıkanması konusunda emin olabilirsiniz.

Etlik halı yıkama son derece tecrübeli çalışanları bünyesinde toplar ve bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmadan halılarınızı yıkar. Etlik halı yıkama işinde uzman kişiler ve bu iş için en uygun makineler edinerek başarısına başarı katan bir firma haline gelmiştir. Bunlara ek olarak da en kaliteli temizlik ürünlerini ve leke çıkarıcılarını da kullanarak tertemiz, lekesiz ve mis kokan halılara sahip olmanızı sağlar.

Etlik halı yıkama mahalle aralarında oto yıkama işi yapan yıkamacılar gibi kurulmuş bir kuruluş değildir. Tam tersi bu işi makine gücü kullanarak yapan ve bir yıkama tesisi kurulumunda bir firmadır. Bizim kaliteli hizmet adına kullandığımız her şey size en iyi şekilde hitap etmek içindir.   Maddi ve manevi olarak sizi asla zorlamayacak bir firma olmamız nedeni ile sizde bizi tercih etmelisiniz.