Halı yıkama Abidinpaşa bu sektör de modern olarak hizmet veren ilk firmalardan biridir. Halı yıkama firmalarının içinde en kusursuz hizmet veren firmalarından biri olan halı yıkama tesisimiz sizin için halı yıkama ile ilgili son teknolojik ürünleri takip ederek sizlerin memnun kalmanızı sağlayacaktır halı yıkama temizliği sağlar.

Halı yıkama evrelerini a’dan z’ye kadar başarılı şekilde sizlere sağlayan halı yıkama Abidinpaşa firmamızın sunduğu hizmetten memnun olmamanız mümkün değildir. Adreslerinizden müşteri servisimiz tarafından alınan halılarınız kapıda sizlere bir fatura bırakılarak adresinizden alınır. Bu halılar daha sonra firmamıza getirilerek öncelikle tozlarından ayıklanmak için vakumlu süpürgelerle süpürülürler ve böylece suya girdiklerinde tozların dibe yerleşmesi mümkün olmaz. Bu işlemden sonra lekeli olan bölgelere lokal müdahaleler yapılarak çift yönlü yıkama yapan halı yıkama makinemizde türlerine ve renklerine göre ayrımları yapılan halılarınız birer birer yıkanır ve temizlenirler. Daha sonra iyice durulanan halılarınız santrifüj makinemizde yüzde 80 ile 90 arasında kuru bir şekilde çıkarılarak havalandırma odalarında kurumaya bırakılırlar.

Halı yıkama Abidinpaşa firmasında tamamen kuruduktan sonra parfüm sürülerek paketlenen halılarınız sizlere teslim edilir. Yıkanma aşamalarında asla zarar görmeyen ve dokusuna uygun yıkanan halılarınız firmamızın garantisi altında temizliğe kavuşur. Sizler bizim firmamıza halılarınızı güven içinde emanet edebilir ve firmamızın sunduğu mükemmel hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmeniz için bir telefon yeterlidir.