Halı yıkama Konutkent Halı yıkama işleminde profesyonel çalışmayı kalite ile buluşturarak sizlere en mükemmel halı temizliği sağlayan Halı yıkama Konutkent firması Ankara ve tüm semtlerinde hizmet vererek sizler için çalışır. Bu sektörde kurulmuş olan birçok firmanın içinde sizler doğru seçim yaparak firmamızı tercih edin halılarınızın temizliğinde ya da yapısında hiçbir bozulma olmadan hijyenikliğine ve temizliğine sahip olun. Halılarınız adreslerinizden bizim sağlamış olduğunuz servis hizmetleri ile sizlerden alınır.

Halı Yıkama KonutkentHalı yıkama Konutkent firması halılarınızı teslim alırken numaralandırmaya, isimlendirme tabi tutarak halılarınızın diğer müşterilerimizin halılarını karışarak kaybolması ne engeller. İşlemler daha sonra halılarınızın tozlarının arındırılmak üzere yıkanması ile devam eder ve halılarınızın ayrımı yapılarak lekeleri tespit edilir. Halılarınızın türüne, yapısına uygun ürünler ile ana yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra sıkma ve kurutma işlemi için kurutma makinalarında halılarınız hiçbir zararı uğramadan % 80 &90 civarında kuru bir şekilde bu makinalardan çıkarılır. Halılarınızın tamamen kuruması için kurutma alanlarımızda havalandırılır ve en son olarak da paketlenerek adreslerinize bırakılır.

Halı yıkama Konutkent firması sizleri bu aşamalarla profesyonel halı yıkama hizmeti sunarak hem mutluluğunuzu, hem de halılarınızı uzun süreli yeni gibi kullanılmasını sağlıyor sizin de ihtiyaç duyduğunuz şey firmadan profesyonel hizmet arıyorsanız gelin halılarınızı firmamıza teslim edin. İçiniz rahat bir şekilde size sunacağımız temizliği bekleyin atık daha iyi halı yıkama hizmetini alabilirsiniz.