HASKÖY HALI YIKAMA

Hasköy halı yıkama sizlerin halı yıkama yerinde halı yıkama hasköy gibi hizmetlerinizi garantili bir şekilde uygun fiyatlarla yapmaktadır.
 Halı yıkama günümüz zamanında elde yıkama işlemi yapılamayan bir temizlik sektörü haline gelmiştir. Eskiden oturduğumuz evin önüne halıları çıkarıp bunaları tek tek yıkamak sonra durulamak sonra kurumasını beklemek hem zaman hem de bedenen büyük bir kayıp oluyordu. Çünkü o halıları indir yıkama geri çıkarma işlemleri son derece zor ve uğraş verici bir işlemdir.
Şimdi yeni sistemlerde halı yıkama işlemi tamamen kolay basit bir hal almıştır.Hasköy halı yıkama sizlerin halılarınızı adresinizden alıp yıkama işlemlerini yapıp tekrar sizlere ambalajlı poşetli bir şekilde teslimatını sağlıyoruz.
 Halı yıkama Hasköy sizlerin her türlü şaggy halı makine halısı el dokuma nepal milas hereke gibi halılarınıın orjinalliğini bozmadan ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz
   Hasköy halı yıkama fabrikası Ankara nın en büyük en kapsamlı halı yıkama fabrikası olup günlük bin metre kare halı yıkama kapasitesine sahiptir