Konukkent Halı Yıkama

Konukkent Halı Yıkama

Konutkent halı yıkama sizlerin halılarını en özel ve detaylı şekilde yıkayan bir halı yıkama tesisidir. Halı yıkama tesisimizde bulunan tüm halılara ayrı ayrı özen göstererek yıkama işlemini gerçekleştirir. Halılarınız evinizin hem görünümünü hem de havasını etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Çocuklarınızın ve ailenizin diğer üyelerine üzerinde gezinip durduğu halılarınız içinde sağlığınıza zarar verebilecek mikrobik canlılar barındırabileceğinden temizliği çok önemlidir.

Halılarınızı yıkama evrelerini belirleyerek yıkayan Konutkent halı yıkama başarılı yöntemler sonucunda sizlere kaliteli temizlik sağlar. Hedeflediğiniz ve beklediğiniz halı temizliğini sizin yerinize yapan firmamız dünden bugüne gelişerek makinelerini ve kendini yeniledi. Halı yıkama evreleri tamamlandıktan sonra halılarınız kurumak üzere kuruma alanlarında bekletilmeye başlar. Kuruyan halılarınızda son olarak ambalajlanarak isimlendirilmiş olan halılarınızı adresinize teslim eder.

Konutkent halı yıkama sizleri daima mutlu ve huzurlu ortamlarda yaşamınızı sağlayabilmek için çok çalışarak sizlere daha önce kimsenin sunamadığı hijyeni temizliği sunuyor. Yöneticileri ve personeli dahil bu işi uzmanlıkla yapabilen ve bu kapasiteye sahip kişilerdir. Bizim yıkadığımız halılarınızda ferahlığı ve temizliği hissedersiniz. Sağlıklı ve hijyenik halılar sizin ve ailenizin hakkıdır.  Halılarınız evde yıkamaya oranla çok daha temiz ve hijyenik olmaktadır. Evde kadınlar halıları kurutup yeniden serinceye dek geçirdiğimiz işlemler esnasında yeniden kirlenmiş olurlar ve lekelerinden kurtulsalar da hijyen konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değildir.