Öveçler halı yıkama aradığınız kaliteli temizliği ve sınırsız hizmeti ayağınıza getiriyor. Hizmetini sınırlamayan ve halılarınızın içinize sinecek şekilde temizlenmesini sağlayan Öveçler halı yıkama firması uzman çalışanları ile kaliteli hizmet sunuyor. Bize emanet ettiğiniz kirli halılarınız tertemiz ve pırıl pırıl temizlenerek size teslim edilir.

öveçler halı yıkama

Öveçler halı yıkamanın hizmet anlayışı bugün ki başarısına ulaşabilmesini sağlamıştır. Firmamız yıkanma ve kurutma aşamasında halılarınız da en ufak deformasyon oluşmasına sebep vermeden çalışır. Kullandığımız temizlik ürünleri ve makineler halınızın cinsi ve türü belirlenerek uygulanır. Yani doğru temizleme tekniği ve doğru deterjanlar kullanılır. Buda halılarınızın yıpranmadan, renkleri bozulmadan temizlenmesini sağlar. Öveçler halı yıkama halılarınız tamamen kurumadan evinize teslim etmez ve kurutma makinelerinde kurutur. Halılarınızı diğer halı yıkamacılara göre daha hızlı evinize teslim eder. Güler yüzlü servis ekibimiz sizin halılarınızı kontrol etmenize yardımcı olduktan ve memnuniyetinizi sağladıktan sonra evinizden ayrılır. Öveçler halı yıkama sizlere halı alırken yada kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç öneride bulunuyor.

Halı alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususları göz önünde tutmalısınız. Evinizin kalabalık olması ve evinizde çocuklarınızın olması açık renkli halılarınızın çabuk kirlenmesine sebep olur. Mutfağa serdiğiniz halınızın yine çok açık renge sahip olması kullanım açısından işinizi zorlaştıracaktır. Bir diğer husus ise çocuğunuz üzerinde sürtündüğü ve oyunlar oynadığı halınızın anti bakteriyel özellikte olması gerekmektedir. Çok büyük halılar kullanmak temizlikte işinizi zorlaştıracağından büyük odalarda büyük halı kullanmak yerine iki tane halı sermek daha doğru olacaktır.