Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköy de kurulmuş olan halı yıkama tesisimiz, halılarınızı güven içinde yıkatmanızı sağlayacak şekilde donatılmış bir firmadır. Ümitköy halı yıkama sizin sağlığınız için halılarınızı her türlü kötü maddelerden sıyırarak arındırır. Kullandığımız kaliteli ve en bilindik marka temizlik malzemelerini halılarınızın yıkanma evrelerinde kullanan halı yıkama firmamızda son sistem teknoloji ve en profesyonel yıkama ekipleri ve yetkili personel bulunmaktadır.

Ümitköy halı yıkama halılarınızı yıkarken en doğru ve en uygun yöntemleri halınızın türüne göre belirler ve böylece hiç zarar vermeden veya yıpratmadan halı temizliği sağlar. Sunduğumuz servis imkanı sadece Ümitköy ve çevresinde değil, tüm Ankara’ya yayılan ve kapsayan bir hizmettir.

Ümitköy halı yıkama firmasına teslim edeceğiniz halılarınız da leke, zor kir, mayt, allerjen veya mikrobik etkiler tamamen yok olurlar. Hem sağlığınız hem temizliğiniz hak ettiğiniz şekilde tamamlanmış olur. Halı temizliğinde uzman kadro ve uzman tesis arayan Ankara halkına sesleniyoruz. Bu işin uzmanı biziz ve sizleri mutlu edecek sonuçları sadece biz en güzel şekilde sunuyoruz.

Sizlerin kriterlerinde kaliteli temizlik sunan, iyi ürün kullanarak halılarınızı koruyan ve halılarınızı uzman ellerin yıkaması vb. unsurları dikkate alan halı yıkama tesisi arıyorsanız bizim firmamızın çalışmalarından yararlanmalısınız. Senelerin kazandırdığı tecrübeyi kullanarak ve işini benimseyip severek yapan firmamızdan sizlerde faydalanın ve kalitenin büyük harflerle uygulandığı firmamızın sunduğu hizmeti tanıyın.